Miért jobb az alaplé, mint a sima főzés?
Filterek
Kategóriák
Legfrissebb bejegyzések
Legnépszerűbb címkék
A hagyományos főzés során tápanyagveszteség is történik. Az alaplé technológiával ezek az anyagok megmaradnak, így jobb hasznosulás és gazdagabb íz érhető el.